"It's wondrous, with treasures to satiate desires both subtle and gross...but it's not for the timid."

Witajcie mieszkańcy planety Ziemia. Mam na imię Piotrek, moje stanowisko to VP Content Development w Fireside Experience. Będę Waszym przewodnikiem w trakcie kapitalnej podróży na naszym blogu. Dlatego przywitałem się słowami Q pochodzącymi z odcinka „Q Who” serialu Star Trek: The Next Generations. Będzie to dla mnie, jak i moich przyjaciół z Fireside Experience, wędrówka niesłychanie szczególna.

Jestem gościem piszącym do polskiego Metal Hammera oraz magazynu kultury gier wideo PIXEL. Już na pewno widzicie, jakie są moje główne zainteresowania. Muzyka robi mi za tlen, gry komputerowe mam w krwiobiegu, a po godzinach jeżdżę rowerem. Bardzo często param się tym, aż do przesady. Bądźcie pewni, że postaram się spisać jak najlepiej w trakcie podróży przez czas i przestrzeń do świata moich zainteresowań. Krainy muzyki, gier wideo, popkultury, a nawet rowerowej jazdy. A jeśli już przy rowerze jestem, to może podzielę się jakimiś foto-historiami z podróży do miejsc, które odwiedziłem na swoim Specu.

Część notek pisana będzie w dwóch językach – angielskim i polskim. Ten blog jest międzynarodową stroną, ale postaram się wrzucać wpisy w moim również w moim ojczystym języku. Cóż, jestem Polakiem i mam tu, w Polsce, trochę znajomych.

Dziękuję Wam bardzo, za to, że weszliście tu na chwilę i posłuchaliście co miałem do powiedzenia w tej krótkiej notce powitalnej. Wspólnie wyruszmy w tę podróż. Powiedzcie swoim znajomym o nas, o Fireside Experience i tym blogu. Będziemy się dobrze bawić. Do następnego przyjaciele!